• 2019 - Ďalší úžasný rok plný zmien a noviniek

  Novinka zverejnená 13.11.2019

  Zodpovednosť za stav našej planéty nesieme všetci. Aj preto sme sa v Knauf Insulation v 2019 zamerali na množstvo aktivít pre zlepšenie životného prostredia, trvalú udržateľnosť a sociálnu zodpovednosť. Každý môže prispieť. A takto sme to robili my.

 • Nová izolácia do roštových konštrukcií so skvelými izolačnými i akustickými vlastnosťami

  Novinka zverejnená 12.09.2019

  Knauf Insulation prináša novinku VENTI PRO pre prevetrávané fasády s vynikajúcimi tepelnoizolačnými a akustickými vlastnosťami. Je dobrovoľne certifikovaná na chemické zloženie vlákna EUCEB v nezávislom inštitúte BCCA v Belgicku.

 • Systém Urbanscape je ako prvý v Európe označený značkou DECLARE

  Novinka zverejnená 12.09.2019

  Náš substrát z minerálnej vlny pre zelené strechy Urbanscape je prvým materiálom v Európe, ktorý je certifikovaný novou európskou verziou normy DECLARE. Tá vyžaduje, aby všetky zložky produktu a s nimi spojené riziká boli transparentne preukázané.

 • Vízia Knauf Insulation o budúcnosti udržateľnej energie v Európe

  Novinka zverejnená 24.06.2019

  Počas Európskeho týždňa udržateľnej energie (EUSEW) boli kľúčovými témami pre Knauf Insulation zabezpečenie skutočnej energetickej hospodárnosti, uvoľnenie finančných prostriedkov na inovácie a prispievanie k dosahovaniu cieľov v oblasti klímy realizáciou zelenej i

 • Objavte legendu o minerálnej vlne

  Novinka zverejnená 14.05.2019

  Z jadra drsnej prírody pre vás vyrábame minerálnu vlnu a neustále pracujeme na inováciách v oblastiach tepelnej, akustickej a požiarnej ochrany. To všetko pre Váš zdravší, bezpečnejší a pohodlnejší domov. Knauf Insulation inovatívne izolačné riešenia.

 • Balík SMARTwall - Teraz zľava 50%

  Novinka zverejnená 25.03.2019

  Balík SMARTwall na zateplenie fasády rodinného domu - Funkčná a overená kombinácia Top produktov pre Top zateplenie otestovaná v Knauf Insulation. Obsahuje minerálnu dosku s povrchovou úpravou a ostatné komponenty na zateplenie.

Pages