• Objavte legendu o minerálnej vlne

  Novinka zverejnená 14.05.2019

  Z jadra drsnej prírody pre vás vyrábame minerálnu vlnu a neustále pracujeme na inováciách v oblastiach tepelnej, akustickej a požiarnej ochrany. To všetko pre Váš zdravší, bezpečnejší a pohodlnejší domov. Knauf Insulation inovatívne izolačné riešenia.

 • Balík SMARTwall - Teraz zľava 50%

  Novinka zverejnená 25.03.2019

  Balík SMARTwall na zateplenie fasády rodinného domu - Funkčná a overená kombinácia Top produktov pre Top zateplenie otestovaná v Knauf Insulation. Obsahuje minerálnu dosku s povrchovou úpravou a ostatné komponenty na zateplenie.

 • SMARTwall balík minerálneho zateplenia pre rodinné domy

  Novinka zverejnená 29.06.2018 v rubrike Aktuality

  Plánujete zatepľovať fasádu? Máme pre vás pripravený SMARTwall balík minerálneho zateplenia pre rodinné domy.

 • Správa o udržateľnosti Knauf Insulation 2017

  Novinka zverejnená 22.12.2017

  V Knauf Insulation už dávno vieme, že na izoláciách záleží a neustále ich zdokonaľujeme. Aj tento rok prinášame inovácie, nové kreatívne riešenia, prehľad dosiahnutých úspechov a referenčné projekty z celého sveta.

 • Výhodná ponuka zateplenia šikmej strechy

  Novinka zverejnená 02.10.2017

  Do konca novembera sme pripravili výhodnú ponuku na riešenie zateplenia šikmej strechy ECOSE Balík, ktoré okrem kvalitnej izolácie z minerálnej vlny na báze technológie ECOSE zahŕňa aj ostatné doplnky zateplenia strechy – fóliu, pásku a tmel.

 • SMARTwall Balík minerálneho zateplenia teraz za zvýhodnenú cenu

  Novinka zverejnená 28.03.2017 v rubrike Aktuality

  Máte v pláne zatepliť fasádu rodinného domu? Vyskúšajte SMARTwall balík – testované riešenie s garanciou kvality od Knauf Insulation.

Pages