• Vízia Knauf Insulation o budúcnosti udržateľnej energie v Európe

  Novinka zverejnená 24.06.2019

  Počas Európskeho týždňa udržateľnej energie (EUSEW) boli kľúčovými témami pre Knauf Insulation zabezpečenie skutočnej energetickej hospodárnosti, uvoľnenie finančných prostriedkov na inovácie a prispievanie k dosahovaniu cieľov v oblasti klímy realizáciou zelenej i

 • Objavte legendu o minerálnej vlne

  Novinka zverejnená 14.05.2019

  Z jadra drsnej prírody pre vás vyrábame minerálnu vlnu a neustále pracujeme na inováciách v oblastiach tepelnej, akustickej a požiarnej ochrany. To všetko pre Váš zdravší, bezpečnejší a pohodlnejší domov. Knauf Insulation inovatívne izolačné riešenia.

 • Balík SMARTwall - Teraz zľava 50%

  Novinka zverejnená 25.03.2019

  Balík SMARTwall na zateplenie fasády rodinného domu - Funkčná a overená kombinácia Top produktov pre Top zateplenie otestovaná v Knauf Insulation. Obsahuje minerálnu dosku s povrchovou úpravou a ostatné komponenty na zateplenie.

 • Výročné hodnotenie udržateľnosti Knauf Insulation za rok 2018

  Novinka zverejnená 15.11.2018

  Spoločnosť Knauf Insulation zverejnila svoje výročné hodnotenie o udržateľnom rozvoji za rok 2018 „Na izoláciách záleží“, ktoré prezentuje priekopnícke riešenia spoločnosti, jej neustále zlepšovanie a inovácie zamerané na zákazníka.

 • SMARTwall balík minerálneho zateplenia pre rodinné domy

  Novinka zverejnená 29.06.2018 v rubrike Aktuality

  Plánujete zatepľovať fasádu? Máme pre vás pripravený SMARTwall balík minerálneho zateplenia pre rodinné domy.

 • Správa o udržateľnosti Knauf Insulation 2017

  Novinka zverejnená 22.12.2017

  V Knauf Insulation už dávno vieme, že na izoláciách záleží a neustále ich zdokonaľujeme. Aj tento rok prinášame inovácie, nové kreatívne riešenia, prehľad dosiahnutých úspechov a referenčné projekty z celého sveta.

Pages