Kariérny event pre mladé talenty v stavebníctve Night of Chances – Prihlás sa a vyhraj s Knauf Insulation

By Knauf Insulation
marec 28, 2022

Stavebníctvo zažíva v súčasnosti veľký boom a potrebuje nové moderné podnety a mladé inovatívne nápady. Práve preto sme sa rozhodli vyhlásiť s odborníkmi na kariérne eventy z Night of Chances súťaž, ktorá zapojí mladých talentovaných ľudí z nášho odboru a dá im príležitosť vytvárať moderné a funkčné riešenia, obrátiť prístup k stavebníctvu hore nohami a posunúť ho do 21. storočia.

Tím Night of Chances organizuje podujatia, ktoré študentom prinášajú informácie pre ich kariérne rozhodnutia. Za posledné roky už inšpirovali mnohých mladých ľudí a nasmerovali ich k pozitívnym vzorom a významným pozíciám, a veríme, že spolupráca s nimi podporí aj náš sektor.

Zisti viac          Vyplň formulár

 

Úvodné podujatie k Night of Chances CHALLENGE predstavilo príbeh spoločnosti Knauf Insulation


V stredu 30.3.2022 sa bude konať online event live Night of Chances CHALLENGE, na ktorý sa stačí zaregistrovať, no ak účastníci pošlú svoj nápad, môžu vyhrať 500 € a platenú spoluprácu so spoločnosťou Knauf Insulation na pol roka. Táto súťaž nie je iba o nápadoch, je o šikovných ľuďoch, ktorí môžu neskôr pracovať na super projektoch.

Na úvodnom podujatí k Night of Chances CHALLENGE predstavíme príbeh spoločnosti Knauf Insulation. V prvej časti Radek Bedrna, Managing director Knauf Insulation, porozpráva o svojej kariérnej ceste. V druhej diskusii sa účastníci dozvedia, prečo súťaž vznikla, tipy a triky ako vypracovať čo najlepší projekt, kde čerpať informácie, ale tiež aký tím si zostaviť, ak nechceš súťažiť sám / sama. Diskutovať budú Jana Nedasová - Digital Transformation Director, Ondřej Šrámek - Corporate Affairs Director.

Program eventu:

18:00 - 19:00 - Rozhovor I Príbeh rodiny Knauf
? Spíker: Radek Bedrna, Managing director for Knauf Insulation Eastern Europe and Middle East

19:05 - 20:10 - Diskusia I Stavebníctvo v 21. storočí
? Spíkri:
? Radek Bedrna, Managing director for Knauf Insulation Eastern Europe and Middle East
? Jana Nedasová, Digital Transformation Director Knauf Insulation Eastern Europe
? Ondřej Šrámek, Corporate Affairs Director Knauf Insulation Eastern Europe

Podujatie môžete sledovať live v stredu 30.3.2022 od 18:00 na:
? youtube: https://bit.ly/NoCCHALLENGEYT
? facebooku: https://bit.ly/NoCCHALLENGE
? webe: https://bit.ly/NoCCHALLENGEWEB