Fasády

Fasády

Inovatívne dosky SMARTwall sú minerálne fasádne dosky so špeciálnou povrchovou úpravou. Spolu s ostatnými komponentmi balíka sú určené hlavne pre zatepľovanie fasád rodinných domov kontaktným spôsobom.

Viac o kontaktných fasádach pre rodinné domy

Kontaktné fasády pre RD
Kontaktné fasády pre bytové domy (ETICS)

Kontaktné zateplenie obvodových stien, teda fasád, označované skratkou ETICS je dôležitou súčasťou obnovy starších bytových domov i budovania novostavieb. Fasády spolu so strechami predstavujú miesto, kde dochádza k najväčším tepelným stratám. Kontaktné zateplenie patrí medzi tradičné spôsoby tepelnej izolácie stien.

Viac o kontaktných fasádách pre bytové domy

Moderné drevostavby dnes patria k obľúbeným konštrukciám medzi rodinnými domami. Sú ekologické, flexibilné, majú krátky čas výstavby a vďaka vysokým úsporám energie dosahujú nízkoenergetický štandard oveľa ľahšie ako murované domy. V súčasnosti predstavujú najekologickejšie riešenie bývania. 

Viac o fasádach drevostavieb

Fasády drevostavieb
KI_provetravane-fasady_rodinny-dom

Prevetrávané fasády sú alternatívou ku kontaktným zatepľovacím systémom. Sú vhodné pre novostavby i rekonštrukcie, hlavne vtedy, keď sa ako povrchová úprava fasády vyžadujú rôzne typy obkladov. Najčastejšie ich vidíme na administratívnych a komerčných budovách. V súčasnosti sú stále viac populárne aj na rodinných a  bytových domoch. 

Viac o prevetrávaných fasádach

V súčasnosti je dôležité znižovať energetickú náročnosť aj pri výrobných a skladovacích priestoroch. Predstavujú totiž nielen pracovné prostredie pre zamestnancov, ale aj miesto na skladovanie produktov, ktoré si majú zachovať svoje vlastnosti. Pre túto aplikáciu je určený náš systém opláštenia hál.

Viac o opláštení hál

Opláštenie hál